Květen

Také měsíc květen byl vyplněn mnoha akcemi. S děvčaty jsme např. v pracovním vyučování tvořily keramické kočky, misky na šperky a srdíčka, žehlily jsme. Absolvovali jsme také krásný den. V rámci 111. výročí speciálního školství byla pro nás uspořádána akce s názvem Spolu bez bariér. Největší úspěch pro nás všechny měly motokáry a handbike, které na akci přivezla Policie ČR. Účastnili jsme se mnoha dalších disciplín, poutavý pro nás byl třeba hasičský sport, kanoistický trenažér a vyblbli jsme se ve skákacím hradu. Čekal nás v tomto měsíci také atletický trénink na Městském stadionu na Dukle. Těšíme se v červnu na každoroční Parapohár.

Mgr. Milena  Vašíčková

tn_obrazek_19652.jpg